Történetünk

Családunk 1988-ban, az országban 6.-ként, alapította magánautósiskolánkat.
Ekkor még az országban nem volt jellemző a magániskola. Kezdetben csak B és M kategóriát oktattunk, idővel igény volt az A kategóriára is. Akkori járműparkunkat még csak a Skoda, Simson, Babetta, Panonia és ETZ ötös alkotta. Ma már modernebb járművekkel próbáljuk kiszolgálni, pl. megtalálhatók nálunk a Yamaha és Piaggo Scipper robogók, valamint Mazda, VW Golf 6, VW Passat, Peugeot, Suzuki, Opel Astra és Ford autók is.

Sok embernek segítettünk munkát találni a C és C+E kategóriákban és árufuvarozásban tett vizsgák után. De ha már volt C kategória, akkor igény jelentkezett a D-re is, ami szintén megkönnyítette az elhelyezkedést. Napjainkban is bővült választékunk a T kategóriával.

Mivel a Szent István Egyetem (GATE) konzorciumi szerződést kötött velünk, és azóta az egyetemen is tartunk tanfolyamokat minden kategóriában. Szükségünk volt új oktató kollégákra.

Kocsikulcs átadása

Tanfolyamok Folyamatosan.
Közkedvelt E-Learning akár azonnal.

Fontos számunkra hogy a tanulók elégetettek legyenek, ezért mindent megteszünk annak érdekében. Tanulóink jelentős része a valaha nálunk végzettek gyermeke vagy barátja, ami nagyon sokat jelent számunkra. Tanfolyamaink a Galga vidékétől Kerepesig terjednek. Iskolánk közel 30 éves, ennek alkalmából különféle kedvezményeket biztosítottunk minden kedves jelentkezőnek, amivel nagyon elégedettek voltak tanulóink. Iskolánkban már több 10.000 tanuló kapott képzést több féle kategóriában. Sok gépjárművezetővel találkozhat nap, mint nap az utakon, aki valaha még nálunk sajátította el a vezetés technikáját.

aranykártya

BB Aranykártya, Tökéletes ajándék számos alkalomra!

Születésnap, névnap, érettségi, diplomaosztó? Csak néhány esemény, amire ez a tökéletes ajándék, szerezzen örömet ezzel az elegáns plasztikkártyával, mellyel a vezetés örömét adhatja meg szeretteinek! Anyukák, apukák, nagymamák, nagypapák gyors megoldás az ajándékkártya. Értéke egy egyedi kóddal érvényesíthető. Ez egy értékálló befektetés, melyet 1 éven belül bármikor felhasználhat!

Érdeklődjön

ezüstkártya

BB Ezüstkártya Tökéletes ajándék számos alkalomra!

Érdeklődjön